LITEXPO Vln

FASHION BAZAAR VILNIUJE

Ar jau lauki mados savaitgalio Tavo mieste? Fashion Bazaar MADA grįžta su trenksmu! Dvi dienos, kurios praskaidrins niūrų rudens savaitgalį visiems Vilniaus Stileivoms ir Mados mylėtojams. Naujausios drabužių kolekcijos, papuošalai, aksesuarai, namų interjero detalės ir kiti stilingi akcentai. Spalvotų rudens vėjų įkvėptos kolekcijos, kurioms bus sunku atsispirti. Atsinaujinkite kartu su Fashion Bazaar MADA!

Data: 2019 Spalio 18-19d. 

Vieta: Litexpo parodų rūmai

REGISTRACIJA

* pažymėti registracijos laukai PRIVALO būti užpildyti
Reikalinga įranga:

Kėdė (1 nemokama)
Antra kėdė (5 EUR + PVM)
Trečia kėdė (5 EUR + PVM)
Stalas 180x70 cm (10 EUR + PVM)
Antras stalas 180x70 cm (10 EUR + PVM)
Papildomos įrangos renginio metu nepageidaujuAr reikalinga elektros prieiga?
Taip
Ne

Ar sutinkate įsteigti prizą Facebook konkursui?
Taip
Ne

Jeigu pageidaujate būti reklamuojami Facebook/Instagram paskyrose, prašome pridėti 4 savo produkcijos nuotraukas
Taip
Ne

Maksimalus failo dydis 5 MB

*Kainos nurodytos be PVM

Pasirinkite kategoriją

Renginio pradžia: 

2019-10 18-19 10:00

Registracijos pradžia 

2019-08-25

Registracijos pabaiga: 

2019-10-12

APIE RENGINĮ

Vilniečiai, Jūsų lauks:

 • naujausios rudens drabužių kolekcijos ir Jūsų mylimi dizaineriai dizaineriai;
 • papuošalų ir aksesuarų kūrėjai;
 • mados namai, kurių prekės ženklai simbolizuoja aukščiausią kokybę ir stilių;
 • vaikų aprangos ir aksesuarų kūrėjai;
 • namų interjero detalių kūrėjai.

Rudens gatvėmis ženkime stilingai, drąsiai bei užtikrintai. Fashion Bazaar MADA – naujausios mados tendencijos, kokybė, aukšta stiliaus kartelė. Visa tai – Lietuvos kūrėjų ir menininkų nuopelnai. Tai mados garantas – Jūsų geriausias pasirinkimas.

Susitiksime Vilniuje!

Renginio data: 2019 m spalio 18-19 d

Renginio vieta: LITEXPO

Daugiau informacijos: fashionbazaar@inzigroup.lt

Renginio organizatorius: UAB Inzi group

DALYVAVIMO TAISYKLĖS

MOKĖJIMO SĄLYGOS IR TERMINAI             

 1. Išankstinę sąskaitą faktūrą organizatorius įsipareigoja nurodytu el. paštu atsiųsi per 5 d.d. nuo dalyvio registracijos.
 2. Išankstinę sąskaitą dalyvis privalo apmokėti per 5 d.d. nuo jos gavimo. Neapmokėjus sąskaitos per nurodytą terminą organizatorius turi teisę anuliuoti dalyvio dalyvavimą renginyje be atskiro įspėjimo.
 3. Dalyviui raštu atsisakius dalyvauti renginyje prieš 30 d.d. organizatorius įsipareigoja grąžinti 50% dalyvio sumokėto mokesčio. Likus 15 d.d. iki renginio organizatorius pasilieka teisę pasiūlyti Dalyviui perkelti jo sumokėtą sumą į kitą panašios koncepcijos renginį. Likus 7 d.d. iki renginio dalyvio mokestis yra negrąžinamas.

*Sąskaitas faktūras Organizatorius įsipareigoja el. paštu atsiųsti per 3d.d po renginio.

DALYVIO ĮSIPAREIGOJIMAI

Iki renginio:

 1. Dalyviai įsipareigoja naudoti Organizatorių pateiktą reklaminę medžiagą savo reklaminėje kampanijoje socialinėje erdvėje.
 2. Dalyvis privalo pateikti savo gaminių nuotraukas, kurios priklauso Dalyviui, ar kurių publikacijai Dalyvis turi autoriaus ar autoriaus atstovo sutikimą. Dalyvis informuojamas, kad Dalyvio gaminių nuotraukos gali būti naudojamos Organizatoriaus reklamose, kuriose pateikiama informacija apie organizuojamus renginius. Kai dalyvis pateikia nuotraukas, jis iškart sutinka, kad jo nuotraukos būtų viešinamos visuose organizatoriaus reklamos kanaluose.

Renginio metu:

 1. Dalyvis įsipareigoja įsirengti tvarkingą prekybos vietą, iš anksto suderintą su Organizatoriumi, kuri neviršija dalyvio pasirinkto ploto.
 2. Dalyviui prekybos vietoje draudžiama: kalti, gręžti, klijuoti, dažyti ar žymėti nenusiplaunančiais dažais vietos objektus. Organizatorius raštu įsipareigoja informuoti Dalyvį apie padarytus pažeidimus per 2 d po renginio. Žalos skaičiavimas gali užtrukti iki 5 d.d ir yra sprendžiamas dalyvaujant trečiajai šaliai.
 3. Įrangos/prekių išsikrovimo ir susikrovimo metu dalyviai privalo vadovautis organizatorių pateikta informacija ir bendromis vietos, kurioje vyksta renginys, taisyklėmis.
 4. Dalyvis, be išankstinio trišalio suderinimo, neturi teisės užimti šalia esančio Dalyvio ploto.
 5. Dalyvis privalo laikytis renginio vietos vidaus taisyklių. Draudžiama triukšmauti, leisti muziką ir kitaip trikdyti viešąją tvarką.
 6. Dalyvis gali reklamuoti tik savo produkciją ir tik Organizatoriaus paskirtoje vietoje.
 7. Dalyviui, be išankstinio trišalio suderinimo, draudžiama savavališkai pertvarkyti mugės organizatoriaus paruoštus stendus, reklamines iškabas ir kitą renginio įrangą ar atributiką.
 8. Dalyvis pats atsako už savo gaminius jų atvežimo, išvežimo metu, jų apsaugą prieš renginį, renginio darbo metu ir renginiui pasibaigus.
 9. Dalyviui be išankstinio trišalio suderinimo draudžiama demontuoti savo prekybos vietą nepasibaigus numatytoms renginio valandoms. Pažeidimas fiksuojamas be išankstinio perspėjimo ir Dalyviui gresia bauda iki 500€.
 10. Dalyvis įsipareigoja palaikyti švarą ir tvarką su Organizatoriais suderintoje savo prekybos vietoje viso renginio metu.

Po renginio:

 1. Dalyvis privalo laikytis Organizatorių pateiktų išsikraustymo taisyklių ir palikti Organizatoriaus paskirtą vietą nepakitusios būklės.
 2. Dalyvis įsipareigoja pranešti apie savo padarytą pažeidimą renginio vietoje ne vėliau kaip 1 valandą po renginio. Nepaisant visų aplinkybių pranešimas po laiko traktuojamas kaip Dalyvio įsipareigojimų 7 punkto pažeidimas. Pasekmės derinamos su trečiąja šalimi, Dalyvis privalės atlyginti padarytą žalą.
 3. Dalyvis privalo pateikti išsamią pretenziją dėl renginio ne vėliau kaip po 2 d.d po renginio. Kitu atveju, Organizatorius įsipareigoja nesvarstyti pateiktos pretenzijos. Pretenzijos pateikiamos el. paštu: labas@inzigroup.lt

ORGANIZATORIAUS ĮSIPAREIGOJIMAI

Iki renginio:

 1. Organizatorius įsipareigoja pateikti renginio reklamos viešinimo planą el. paštu likus 3 d.d. (imtinai) iki renginio pradžios.
 2. Organizatorius įsipareigoja pateikti Dalyviui jam parinktą vietą el. paštu ne vėliau kaip likus 3 d.d. iki renginio.
 3. Organizatorius įsipareigoja vykdyti dalyvių atranką, įvertinus dalyvių prekių atitikimą mugės koncepcijai ir dalyvio įvaizdį.
 4. Organizatorius įsipareigoja pasamdyti fotografą, kuris įamžintų renginio akimirkas ir pasidalinti nuotraukomis su renginio dalyviais.
 5. Organizatorius įsipareigoja paruošti Dalyvio apmokėtą papildomą įrangą Dalyvio renginio vietoje. Likus 1 d.d. dalyvis gali rinktis papildomą įrangą be papildomo mokesčio. Dalyviai norintys papildomos įrangos renginio metu įsipareigoja sumokėti 20% didesnę papildomos įrangos kainą, nei nurodyta standartinėje sutartyje.

Renginio metu:

 1. Organizatorius įsipareigoja įrengti tokį persirengimo kabinų vietų skaičių, koks yra nurodytas pagrindiniame renginio plane, tačiau jų vieta gali kisti.
 2. Organizatorius įsipareigoja suteikti visą reikalingą informaciją susijusią su renginiu.

Po renginio:

 1. Organizatorius įsipareigoja išnagrinėti Dalyvio pretenziją per 5 d.d. nuo jos gavimo.

KITOS SĄLYGOS 

 1. Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su dalyvio eksponuojamomis/parduodamomis prekėmis ar paslaugomis.
 2. Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio vietą ir laiką iš anksto informuojant Dalyvius. Dalyvis turi teisę per 3 d.d. nuo pranešimo gavimo raštu atsisakyti dalyvauti renginyje. Tokiu atveju dalyvio sumokėti mokesčiai yra grąžinami.
 3. Už viešosios tvarkos pažeidimus ir kitų teisės aktų reikalavimų nesilaikymą Dalyvis atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS

 1. Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta paraiška yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis. Dalyvis, registruodamasi dalyvavimui renginyje, patvirtina savo įsipareigojimą laikytis šių Dalyvavimo sąlygų.
 2. Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, Dalyvis neatšaukiamai sutinka, kad neteiks pretenzijų ir neprašys kompensacijos, jei jo balsas, atvaizdas, nuotrauka bus naudojami renginio transliacijos metu, renginio vaizdo įraše, ar naudojant jau sukurtas ir dar tik būsimas informacines technologijas, kitu būdu įrašyti bei nufotografuoti. Ši medžiaga renginio organizatorių gali būti naudojama neribotą laiką. Kiekvienas lankytojas ir dalyvis atsisako bet kokių teisių ir veiksmų, leidžiančių prieštarauti aukščiau išdėstytam informacijos naudojimui.

PRIEDAI

*Organizatorius pasilieką teisę argumentuotai atmesti renginio koncepciją neatitinkančius dalyvius raštiškai įvardinęs priežastis.

KAINOS

2×2 / 140€

2×4 / 252€

*kainos nurodytos be PVM

KONTAKTAI

Bendraukime : fashionbazaar@inzigroup.lt

FASHION BAZAAR socialiniuose tinkluose :