vinatge

VINTAGE BAZAAR Blusturgis

Nurimus didžiausių švenčių maratonui Vintage bazaar blusturgis nori Jus suburti, mielieji, ir kartu palydėti šaltąjį sezoną, bei sutikti pavasarį su plačia šypsena veide. Su nekantrumu ir džiugesiu norime pamatyti ką gražaus bei vertingo sukaupėte per žiemą.

Data: vasario 10d,  10:00 – 16:00
Vieta: Žalgirio arena
[contact-form-7 404 "Not Found"]

[zalgiris1a]

Renginio pradžia: 

2019-02-10 10:00

Registracijos pradžia 

2018-12-28

Registracijos pabaiga: 

2019-02-03

APIE RENGINĮ

Neišmesk, bet panaudok, parduok, o gal mainyk ar dovanok!!!

 

Nurimus didžiausių švenčių maratonui Vintage bazaar blusturgis nori Jus suburti, mielieji, ir kartu palydėti šaltąjį sezoną, bei sutikti pavasarį su plačia šypsena veide. Su nekantrumu ir džiugesiu norime pamatyti ką gražaus bei vertingo sukaupėte per žiemą.

 

Taigi, jei turi ką parduoti, mainyti ar padovanoti, nieko nelauk ir registruokis į Vintage bazaar blusturgį. Antikvariato kampelis nukels Jus į prabanga dvelkiančius protėvių laikus. Bendrausime ir susipažinsime su visais, kurie dalinasi sukauptomis spintos gėrybėmis. Tik čia galėsite atrasti tai ko niekur kitur neradote, tik čia išgyvensite vintažinę nuotaiką, bei patirsite džaugsmingą emociją!

 

Lankytojams įėjimas NEMOKAMAS

DALYVAVIMO SĄLYGOS

MOKĖJIMAI IR TERMINAI

1. PVM sąskaitą faktūrą dalyviams organizatorius išsiųs nurdytu el. paštu ne vėliau kaip per 7 darbo dienas po registracijos.

2. Sąskaitą dalyvis privalo apmokėti pavedimu per 5 d.d. Dalyviai pageidaujantys atsiskaityti grynais pinigais, turi skambinti telefonu 865310269 ir susitarti su organizatoriumi. Neapmokėjus sąskaitos per nurodytą terminą dalyvio dalyvavimas anuliuojamas.

3. Popierinės sąskaitos nebus spausdinamos.

4. Po sąskaitos apmokėjimo dalyvis patvirtina savo dalyvavimą renginyje. Atsisakymo atveju pinigai nebus grąžinami.

 

DALYVIŲ ĮSIPAREIGOJIMAI

1. Įsirengti prekybos vietą, organizatoriaus paskirtoje vietoje, kuri neviršija dalyvio pasirinkto ploto.

2. Renginio dieną priimami tik visiškai atsiskaitę dalyviai už dalyvavimą. 3. Dalyviai iškraudami ir pasikraudami prekes ir įrangą bei parkuodami automobilį turi vadovautis “Žalgirio arena” taisyklėmis bei nustatyta automobilių parkavimo tvarka.

4. Prekybos/demonstracijos įranga, prekės ar kiti daiktai prekybos vietoje turi būti statomi ar tvirtinami taip, jog negadintų renginio vietos (kalti, gręžti, klijuoti, dažyti ar žymėti nenuplaunamais dažais draudžiama). Už visus sugadinimus renginio dalyvio plote atsakys renginio dalyvis, kuris privalės padengti susidariusius nuostolius.

5. Renginio metu dalyvis neturi trukdyti kitiems dalyviams tinkamai dalyvauti renginyje (neužstatyti šalia esančio dalyvio ploto savo daiktais, triukšmauti, garsiai leisti muziką, vartoti alkoholinius gėrimus ir pan.)

6. Draudžiama savavališkai renginio metu keisti savo prekybos vietą, pertvarkyti ar kitaip organizuoti mugės organizatoriaus paruoštus stendus, reklamines iškabas ir kitą renginio įrangą ar atributiką.

7. Dalyvis pats atsako už savo daiktus jų atvežimo, išvežimo, jų apsaugą prieš renginį, renginio metu ir renginiui pasibaigus.

8. Po renginio vasario 10d., 15:00 val dalyvis privalo susitvarkyti stendą iki 16:00 val.

9. Dalyvis privalo savo prekybos vietą palikti be šiukšlių – švarią ir tvarkingą.

 

ORGANIZATORIŲ ĮSIPAREIGOJIMAI

1. Viešinti dalyvius “Vintage bazaar” facebook ir instagram paskyrose.

2. Reklamuoti renginį įvairiais kanalais ir apie tai pranešant dalyviams. 3. Paskirti dalyviui prekybos vietą, po dalyvio mokesčio už dalyvavimą sumokėjimą. Prekybos vieta paskiriama ir atsiunčiama likus 3d. iki renginio pradžios.

4. Renginio metu atlikti fotosesiją ir po renginio pasidalinti nuotraukomis su dalyviais.

 

KITOS SĄLYGOS

1. Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su dalyvio eksponuojamomis / parduodamomis prekėmis.

2. Renginio metu įvykus įvairiems incidentams, viešos tvarkos pažeidimams ar norint pareikšti pretenzijas, dalyvis privalo informuoti organizatorius.

KAINOS

2m x 2m (kaina 20 Eur + PVM)

2m x 4m (kaina 30 Eur + PVM)

FAILAI DALYVIAMS

KONTAKTAI

vintagebazaar@inzigroup.lt