svetainės baneris2

ŠOPTURGIS ŠIAULIUOSE

Ir Šiauliuose pražys pavasaris, kurį atneš laukiamiausias pavasario renginys – Šopturgis!  Šopturgis – tai mugė, skirta stilių ir išskirtinumą mėgstantiems žmonėms, tačiau šiemet mugėje galėsite rasti ne tik tai, kuo puikiai apsirengsite ar pasipuošite. Kiekvienas lankytojas turės galimybę įsigyti puikių ir išskirtinių gaminių bei pabendrauti su jų gamintojais, kūrėjais, susitikti su dizaineriais ir menininkais bei linksmai ir produktyviai praleisti laiką.

Data: kovo 10d,  10:00 – 17:00
Vieta: Šiaulių arena

REGISTRACIJA

Privalomi laukai pažymėti žvaigždute*
Reikalinga įranga:

Kėdė (viena nemokama)
Antra kėdė (3 EUR + PVM)
Trečia kėdė (3 EUR + PVM)
Stalas 120x60 cm (6 EUR + PVM)
Antras stalas 120x60 cm (6 EUR + PVM)
Stalas 200x70 cm (7 EUR + PVM)
Antras stalas 200x70 cm (7 EUR + PVM)
Papildomos įrangos renginio metu nepageidaujuAr reikalinga elektros prieiga?
Taip
Ne

Ar sutinkate įsteigti prizą Facebook konkursui?
Taip
Ne

Jeigu pageidaujate būti reklamuojami Facebook/Instagram paskyrose, prašome pridėti 4 savo produkcijos nuotraukas
Taip
Ne

Maksimalus failo dydis 5 MB

*Kainos nurodytos be PVM

 

Renginio pradžia: 

2019-03-10 10:00

Registracijos pradžia 

Jau greitai!

Registracijos pabaiga: 

2019-03-03

APIE RENGINĮ

Ir Šiauliuose pražys pavasaris, kurį atneš laukiamiausias pavasario renginys – Šopturgis!  Šopturgis – tai mugė, skirta stilių ir išskirtinumą mėgstantiems žmonėms, tačiau šiemet mugėje galėsite rasti ne tik tai, kuo puikiai apsirengsite ar pasipuošite. Kiekvienas lankytojas turės galimybę įsigyti puikių ir išskirtinių gaminių bei pabendrauti su jų gamintojais, kūrėjais, susitikti su dizaineriais ir menininkais bei linksmai ir produktyviai praleisti laiką.

 

Šopturgyje rasite:

  • Originalių bei kokybiškų drabužių ir aprangos detalių;
  • Unikalių papuošalų bei aksesuarų;
  • Vaikams skirtų prekių;
  • Įdomių ir originalių smulkmenų namams;
  • Išskirtinių ir kokybiškų maisto gaminių.

 

Čiupk į parankę kompanijoną ir kartu ateikite į Šiaulių Šopturgį! Tai mugė – kurios visi laukiame su didžiuliu nekantrumu. Pavasarį pasitikime kartu!

 

LANKYTOJAMS ĮĖJIMAS NEMOKAMAS!

DALYVAVIMO SĄLYGOS

ORGANIZATORIUS PALIEKA TEISĘ PATVIRTINTI TIK RENGINIO KONCEPTĄ ATITINKANČIUS DIZAINERIUS IR AKSESUARŲ KŪRĖJUS. Dalyvių atrankos metu labiausiai vertiname UNIKALUMĄ, IŠSKIRTINUMĄ IR KOKYBĘ.

 

MOKĖJIMO SĄLYGOS IR TERMINAI

1. Dalyvių registracija vykdoma iki 03.03d. imtinai.

2. PVM sąskaitą faktūrą atrinktiems dalyviams organizatorius išsiųs nurodytu el. paštu ne vėliau kaip per 7 dienas po registracijos.

3. Sąskaitą dalyvis privalo apmokėti per 5 d.d. nuo jos gavimo. Neapmokėjus sąskaitos per nurodytą terminą dalyvio dalyvavimas anuliuojamas.

4. Popierinės sąskaitos nebus spausdinamos.

5. Po sąskaitos apmokėjimo dalyvis patvirtina savo dalyvavimą renginyje. Atsisakymo atveju, pinigai nebus grąžinami.

 

DALYVIŲ ĮSIPAREIGOJIMAI

1. Įsirengti prekybos vietą, organizatoriaus paskirtoje vietoje, kuri neviršija dalyvio pasirinkto ploto.

2. Prieš renginį naudoti savo viešinimo kampanijoje renginio logotipą ir kitą organizatoriaus atsiųstą informaciją.

3. Renginio dieną priimami tik visiškai atsiskaitę už dalyvavimą dalyviai.

4. Užsakyta papildoma įranga dalyviams bus paruošta jo prekybinio ploto vietoje. Prireikus papildomos įrangos, tačiau nepažymėjus jos registracijos formoje dalyvis gali ją dar papildomai užsakyti ne vėliau kaip likus 7 dienoms iki renginio datos.

5. Dalyviai iškraudami ir pasikraudami prekes ir įrangą bei parkuodami automobilį turi vadovautis bendromis renginio vietos administracijos nustatytomis taisyklėmis bei nustatyta automobilių parkavimo tvarka.

6. Prekybos/demonstracijos įranga, prekės ar kiti daiktai prekybos vietoje turi būti statomi ar tvirtinami taip, jog negadintų renginio vietos (kalti, gręžti, klijuoti, dažyti ar žymėti nenusiplaunančiais dažais draudžiama). Už visus sugadinimus renginio dalyvio plote atsakys renginio dalyvis, kuris privalės padengti susidariusius nuostolius.

7. Renginio metu dalyvis neturi trukdyti kitiems dalyviams tinkamai dalyvauti renginyje (neužstatyti šalia esančio dalyvio ploto savo daiktais, triukšmauti, garsiai leisti muziką, vartoti alkoholinius gėrimus ir pan.)

8. Dalyvis gali reklamuoti tik savo produkciją ir tik savo stende.

9. Draudžiama savavališkai renginio metu keisti savo prekybos vietą, pertvarkyti ar kitaip organizuoti mugės organizatoriaus paruoštus stendus, reklamines iškabas ir kitą renginio įrangą ar atributiką.

10. Dalyvis pats atsako už savo daiktus jų atvežimo, išvežimo metu, jų apsaugą prieš renginį, renginio darbo metu ir renginiui pasibaigus.

11. Dalyvis negali pradėti demontuoti savo prekybos vietos ankščiau. Neįvykdžius šio punkto reikalavimo organizatorius turi teisę išrašyti dalyviui 500 Eur + PVM dydžio baudą.

12. Po renginio dalyvis privalo susitvarkyti stendą.

13. Dalyvis privalo savo prekybos vietą palikti be šiukšlių – švarią ir tvarkingą.

 

ORGANIZATORIŲ ĮSIPAREIGOJIMAI

1. Viešinti dalyvius „Šopturgis“ facebook/instagram paskyrose. Reklamuojami yra tie dalyviai, kurie pildydami registracijos formą pažymi, kad pageidauja būti reklamuojami bei atsiunčia informaciją reklamai (video, nuotraukas, aprašą apie save) nurodytu el. paštu .

2. Reklamuoti renginį įvairiomis vizualinėmis priemonėmis ir su vykdoma reklama supažindinti dalyvius.

3. Paskirti dalyviui prekybos vietą ir inventorių, atsižvelgiant į paraiškoje išreikštą dalyvio poreikį, po dalyvio mokesčio už dalyvavimą sumokėjimo.

4. Įrengti bendro naudojimo matavimosi kabinas.

5. Vykdyti dalyvių atranką įvertinus dalyvių prekių atitikimą mugės koncepcijai ir dalyvio įvaizdį.

6. Renginio metu atlikti fotosesiją ir po renginio pasidalinti nuotraukomis su dalyviais.

 

KITOS SĄLYGOS

1. Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su dalyvio eksponuojamomis ir parduodamomis prekėmis ar paslaugomis.

2. Renginio metu įvykus įvairiems incidentams, viešos tvarkos pažeidimams ar norint pareikšti pretenzijas, dalyvis privalo informuoti organizatorius.

KAINOS

FAILAI DALYVIAMS

KONTAKTAI

info@sopturgis.lt