išpirtuvės Kaunas

Fashion Bazaar išpirktuvės

Artėjant pavasariui taip ir norisi atsinaujinti savo garderobą, pakeisti įvaizdį todėl Vasario 17d, Žalgirio arena atvers duris stilingiems kainų medžiotojams. Jūsų pamėgti dizaineriai ir išskirtiniai rūbai, aksesuarai su nuolaidomis. TIKROMIS NUOLAIDOMIS!

Didžiausia nuolaidų mugė jau Vasario 17d, Žalgirio arenoje.

Data: Vasario 17d,  10:00 – 17:00
Vieta: Žalgirio arena
Renginio pradžia: 

2019-02-17 10:00

Registracijos pradžia 

2018-08-13

Registracijos pabaiga: 

2019-02-12

APIE RENGINĮ

Mugės metu džiugins ne tik nuolaidos, taip pat turėsite galimybę pamatyti ką jūsų mylimi dizaineriai yra paruošę naujam sezonui. Nenuobodžiaus ir mažieji mugės lankytojai juos pasitiks žaidimai ir linksmybės.

 

Fashion Bazaar išpirktuvėse rasite:

  • visus, Jūsų jau pamėgtus, drabužių dizainerius, kurie kurs stilių ir madą Jums;
  • papuošalų bei aksesuarų kūrėjus, pristatysiančius savo žavias puošmenas kiekvienam;
  • garsiausius mados namus su išskirtinėmis drabužių kolekcijomis;
  • vaikų įvaizdžio kūrėjus, kurie aprengs ir papuoš Jūsų mažylį stilingai nuo galvos iki kojų;
  • įvairiausias minimalias namų interjero detales, kad namai alsuotų jaukumu ir modernumu
  • ir žinoma NUOLAIDAS!
  • P.S. Dauguma kūrėjų pristatys naujas sezono kolekcijas, puiki proga įsigyti pirmam.

Unikalumu ir kokybe spinduliuojantys drabužiai bei aksesuarai už geriausią kainą tik čia – Fashion Bazaar IŠPIRKTUVĖSE. Tik Jums – kad madą kaskart pamiltumėte vis stipriau!

 

LANKYTOJAMS ĮĖJIMAS NEMOKAMAS!

DALYVAVIMO SĄLYGOS

ORGANIZATORIUS PALIEKA TEISĘ PATVIRTINTI TIK RENGINIO KONCEPTĄ ATITINKANČIUS DIZAINERIUS IR AKSESUARŲ KŪRĖJUS. Dalyvių atrankos metu labiausiai vertiname UNIKALUMĄ, IŠSKIRTINUMĄ IR KOKYBĘ.

 

MOKĖJIMO SĄLYGOS IR TERMINAI

1. Dalyvių registracija vykdoma iki 02.12 d. imtinai.

2. PVM sąskaitą faktūrą atrinktiems dalyviams organizatorius išsiųs nurodytu el. paštu ne vėliau kaip per 7 dienas po registracijos.

3. Sąskaitą dalyvis privalo apmokėti per 5 d.d. nuo jos gavimo. Neapmokėjus sąskaitos per nurodytą terminą dalyvio dalyvavimas anuliuojamas.

4. Popierinės sąskaitos nebus spausdinamos.

5. Po sąskaitos apmokėjimo dalyvis patvirtina savo dalyvavimą renginyje. Atsisakymo atveju, pinigai nebus grąžinami.

 

DALYVIAI ĮSIPAREIGOJA

1. Įsirengti prekybos vietą, organizatoriaus paskirtoje vietoje, kuri neviršija dalyvio pasirinkto ploto.

2.Prieš renginį naudoti savo viešinimo kampanijoje renginio logotipą ir kitą organizatoriaus atsiųstą informaciją.

3. Renginio dieną priimami tik visiškai atsiskaitę už dalyvavimą dalyviai.

4. Užsakyta papildoma įranga dalyviams bus paruošta jo prekybinio ploto vietoje. Prireikus papildomos įrangos, tačiau nepažymėjus jos registracijos formoje dalyvis gali ją dar papildomai užsakyti ne vėliau iki vasario 12d.

5. Dalyviai iškraudami ir pasikraudami prekes ir įrangą bei parkuodami automobilį turi vadovautis “Žalgirio arena” taisyklėmis bei nustatyta automobilių parkavimo tvarka.

6. Prekybos/demonstracijos įranga, prekės ar kiti daiktai prekybos vietoje turi būti statomi ar tvirtinami taip, jog negadintų renginio vietos (kalti, gręžti, klijuoti, dažyti ar žymėti nenusiplaunančiais dažais draudžiama). Už visus sugadinimus renginio dalyvio plote atsakys renginio dalyvis, kuris privalės padengti susidariusius nuostolius.

7.Renginio metu dalyvis neturi trukdyti kitiems dalyviams tinkamai dalyvauti renginyje (neužstatyti šalia esančio dalyvio ploto savo daiktais, triukšmauti, garsiai leisti muziką, vartoti alkoholinius gėrimus ir pan.)

8.Dalyvis gali reklamuoti tik savo produkciją ir tik savo stende.

9. Draudžiama savavališkai renginio metu keisti savo prekybos vietą, pertvarkyti ar kitaip organizuoti mugės organizatoriaus paruoštus stendus, reklamines iškabas ir kitą renginio įrangą ar atributiką.

10.Dalyvis pats atsako už savo daiktus jų atvežimo, išvežimo metu, jų apsaugą prieš renginį, renginio darbo metu ir renginiui pasibaigus.

11.Dalyvis negali pradėti demontuoti savo prekybos vietos nepasibaigus renginiui. Neįvykdžius šio punkto reikalavimo organizatorius turi teisę išrašyti dalyviui 500 Eur + PVM dydžio baudą.

12. Po renginio, vasario 17 d., dalyvis privalo susitvarkyti stendą per vieną valandą po renginio pabaigos.

13.Dalyvis privalo savo prekybos vietą palikti be šiukšlių – švarią ir tvarkingą.

14. Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su dalyvio eksponuojamomis/parduodamomis prekėmis ar paslaugomis.

15. Renginio metu įvykus įvairiems incidentams, viešos tvarkos pažeidimams ar norint pareikšti pretenzijas, dalyvis privalo informuoti organizatorius.

 

ORGANIZATORIAI ĮSIPAREIGOJA

1. Viešinti dalyvius “Didžiosios Fashion bazaar išpirktuvės” facebook puslapyje.

2. Reklamuoti renginį įvairiomis vizualinėmis priemonėmis.

3. Paskirti dalyviui prekybos vietą ir inventorių, atsižvelgiant į paraiškoje išreikštą dalyvio poreikį, po dalyvio mokesčio už dalyvavimą sumokėjimo. Prekybos vieta paskiriama ir atsiunčiama likus 3d. iki renginio dienos.

4. Įrengti bendro naudojimo matavimosi kabinas.

5. Vykdyti dalyvių atranką įvertinus dalyvių prekių atitikimą mugės koncepcijai ir dalyvio įvaizdį.

6. Renginio metu atlikti fotosesiją ir po renginio pasidalinti nuotraukomis su dalyviais.

 

KITOS SĄLYGOS

1. Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su dalyvio eksponuojamomis/parduodamomis prekėmis ar paslaugomis.

2. Renginio metu įvykus įvairiems incidentams, viešos tvarkos pažeidimams ar norint pareikšti pretenzijas, dalyvis privalo informuoti organizatorius.

3.Užsiregistravę sąskaitą apmokėjimui gausite per 7 darbo dienas.

KAINOS

Reikaligas prekybos plotas:

2m x 2m (kaina 100 Eur + PVM)

2m x 3m (kaina 140 Eur + PVM)

2m x 4m (kaina 180 Eur + PVM)

FAILAI DALYVIAMS

Lorem ipsum dolor sit amet, est ad graecis principes. Ad vis iisque saperet. Eu eos quod affert. Vim invidunt efficiendi ea, eu eos veniam percipit dignissim, an cum suas laudem. Eum eu ipsum mentitum delectus. Te vix solet consulatu expetendis. Dictas elige ndi antiopam has ne, admodum hendrerit eu vis, sit nonumy oporere eu. Ei qui solet offendit. Ius no graeco possim aeterno, eam at omnium diceret accumsan. Eu nec iisque utroque, ad qui veniam hendrerit.

KONTAKTAI

labas@ispirktuves.lt