vilnius išpirktuvės

Fashion Bazaar išpirktuvės VILNIUJE

Jei žiemos garderobas spintoje pradeda varginti, o galvoje trūksta idėjų, kaip išreikšti save – šis pasiūlymas kaip tik Jums! Fashion Bazaar IŠPIRKTUVĖS – tikras atradimas stileivoms ir gerų kainų medžiotojams! Net dvi dienas Siemens arenoje vyksianti mados mugė, sukvies TIKRŲ ir ypatingų nuolaidų pasiilgusius mados mylėtojus.

Data: Kovo 23-24d,  10:00 – 17:00
Vieta: Siemens arena
Renginio pradžia: 

2019-03-23 10:00

Registracijos pradžia 

Jau greitai!

Registracijos pabaiga: 

2019-03-16

APIE RENGINĮ

Jei žiemos garderobas spintoje pradeda varginti, o galvoje trūksta idėjų, kaip išreikšti save – šis pasiūlymas kaip tik Jums! Fashion Bazaar IŠPIRKTUVĖS – tikras atradimas stileivoms ir gerų kainų medžiotojams! Net dvi dienas Siemens arenoje vyksianti mados mugė, sukvies TIKRŲ ir ypatingų nuolaidų pasiilgusius mados mylėtojus.

 

Fashion Bazaar išpirktuvėse rasite:

  • visus, Jūsų jau pamėgtus, drabužių dizainerius, kurie kurs stilių ir madą Jums;
  • papuošalų bei aksesuarų kūrėjus, pristatysiančius savo žavias puošmenas kiekvienam;
  • garsiausius mados namus su išskirtinėmis drabužių kolekcijomis;
  • vaikų įvaizdžio kūrėjus, kurie aprengs ir papuoš Jūsų mažylį stilingai nuo galvos iki kojų;
  • įvairiausias minimalias namų interjero detales, kad namai alsuotų jaukumu ir modernumu;
  • ir žinoma NUOLAIDAS!
  • P.S. Dauguma kūrėjų pristatys naujas sezono kolekcijas, puiki proga įsigyti pirmam.

Unikalumu ir kokybe spinduliuojantys drabužiai bei aksesuarai už geriausią kainą tik čia – Fashion Bazaar IŠPIRKTUVĖSE. Tik Jums – kad madą kaskart pamiltumėte vis stipriau!

 

LANKYTOJAMS ĮĖJIMAS NEMOKAMAS!

DALYVAVIMO SĄLYGOS

ORGANIZATORIUS PALIEKA TEISĘ PATVIRTINTI TIK RENGINIO KONCEPTĄ ATITINKANČIUS DIZAINERIUS IR AKSESUARŲ KŪRĖJUS. Dalyvių atrankos metu labiausiai vertiname UNIKALUMĄ, IŠSKIRTINUMĄ IR KOKYBĘ.

 

MOKĖJIMO SĄLYGOS IR TERMINAI

1. Dalyvių registracija vykdoma iki 03.16 d. imtinai.

2. PVM sąskaitą faktūrą atrinktiems dalyviams organizatorius išsiųs nurodytu el. paštu ne vėliau kaip per 7 dienas po registracijos.

3. Sąskaitą dalyvis privalo apmokėti per 5 d.d. nuo jos gavimo. Neapmokėjus sąskaitos per nurodytą terminą dalyvio dalyvavimas anuliuojamas.

4. Popierinės sąskaitos nebus spausdinamos.

5. Po sąskaitos apmokėjimo dalyvis patvirtina savo dalyvavimą renginyje. Atsisakymo atveju, pinigai nebus grąžinami.

 

DALYVIAI ĮSIPAREIGOJA

1. Įsirengti prekybos vietą, organizatoriaus paskirtoje vietoje, kuri neviršija dalyvio pasirinkto ploto.

2.Prieš renginį naudoti savo viešinimo kampanijoje renginio logotipą ir kitą organizatoriaus atsiųstą informaciją.

3. Renginio dieną priimami tik visiškai atsiskaitę už dalyvavimą dalyviai.

4. Užsakyta papildoma įranga dalyviams bus paruošta jo prekybinio ploto vietoje. Prireikus papildomos įrangos, tačiau nepažymėjus jos registracijos formoje dalyvis gali ją dar papildomai užsakyti ne vėliau iki kovo 16d.

5. Dalyviai iškraudami ir pasikraudami prekes ir įrangą bei parkuodami automobilį turi vadovautis “Žalgirio arena” taisyklėmis bei nustatyta automobilių parkavimo tvarka.

6. Prekybos/demonstracijos įranga, prekės ar kiti daiktai prekybos vietoje turi būti statomi ar tvirtinami taip, jog negadintų renginio vietos (kalti, gręžti, klijuoti, dažyti ar žymėti nenusiplaunančiais dažais draudžiama). Už visus sugadinimus renginio dalyvio plote atsakys renginio dalyvis, kuris privalės padengti susidariusius nuostolius.

7.Renginio metu dalyvis neturi trukdyti kitiems dalyviams tinkamai dalyvauti renginyje (neužstatyti šalia esančio dalyvio ploto savo daiktais, triukšmauti, garsiai leisti muziką, vartoti alkoholinius gėrimus ir pan.)

8.Dalyvis gali reklamuoti tik savo produkciją ir tik savo stende.

9. Draudžiama savavališkai renginio metu keisti savo prekybos vietą, pertvarkyti ar kitaip organizuoti mugės organizatoriaus paruoštus stendus, reklamines iškabas ir kitą renginio įrangą ar atributiką.

10.Dalyvis pats atsako už savo daiktus jų atvežimo, išvežimo metu, jų apsaugą prieš renginį, renginio darbo metu ir renginiui pasibaigus.

11.Dalyvis negali pradėti demontuoti savo prekybos vietos nepasibaigus renginiui. Neįvykdžius šio punkto reikalavimo organizatorius turi teisę išrašyti dalyviui 500 Eur + PVM dydžio baudą.

12. Po renginio, kovo 24 d., dalyvis privalo susitvarkyti stendą per vieną valandą po renginio pabaigos.

13.Dalyvis privalo savo prekybos vietą palikti be šiukšlių – švarią ir tvarkingą.

14. Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su dalyvio eksponuojamomis/parduodamomis prekėmis ar paslaugomis.

15. Renginio metu įvykus įvairiems incidentams, viešos tvarkos pažeidimams ar norint pareikšti pretenzijas, dalyvis privalo informuoti organizatorius.

 

ORGANIZATORIAI ĮSIPAREIGOJA

1. Viešinti dalyvius “Didžiosios Fashion bazaar išpirktuvės” facebook puslapyje.

2. Reklamuoti renginį įvairiomis vizualinėmis priemonėmis.

3. Įrengti bendro naudojimo matavimosi kabinas.

4. Vykdyti dalyvių atranką įvertinus dalyvių prekių atitikimą mugės koncepcijai ir dalyvio įvaizdį.

5. Renginio metu atlikti fotosesiją ir po renginio pasidalinti nuotraukomis su dalyviais.

 

KITOS SĄLYGOS

1. Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su dalyvio eksponuojamomis/parduodamomis prekėmis ar paslaugomis.

2. Renginio metu įvykus įvairiems incidentams, viešos tvarkos pažeidimams ar norint pareikšti pretenzijas, dalyvis privalo informuoti organizatorius.

3.Užsiregistravę sąskaitą apmokėjimui gausite per 7 darbo dienas.

KAINOS

FAILAI DALYVIAMS

KONTAKTAI

labas@ispirktuves.lt