Registracija į KALĖDINĮ FASHION BAZAAR MADA, Vilniuje jau vyksta!

REGISTRACIJA Į MUGĘ : https://inzigroup.lt/vilnius-litexpo-kaledos-2/

Susitikime didžiojoje Fashion Bazaar Kalėdinėje mugėje Vilniuje!!! Juk Jūs jau žinote, kad čia – pati geriausia vieta pirkti dovanas tiek sau, tiek savo artimiausiems! Naujausios drabužių kolekcijos, papuošalai, aksesuarai ir kitos stilingos detalės lauks Jūsų Žalgirio arenoje. Didžiausia mados mugė visus Kauniečius nustebins išskirtinumu ir aukštos kokybės produktų asortimentu.

Trūksta idėjų ką padovanoti savo artimiausiems? O gal kaip paįvairinti pilką ir apsnūdusį žiemišką įvaizdį? Ieškai įkvėpimo, nes norisi kažko naujo? Laukiamiausia mados mugė Lietuvoje – Fashion Bazaar MADA jau čia! Susitikime, naujausios drabužių kolekcijos, papuošalai, aksesuarai ir kitos stilingos detalės lauks Jūsų Žalgirio arenoje. Didžiausia mados mugė visus Kauniečius nustebins išskirtinumu ir aukštos kokybės produktų asortimentu.

Jūsų lauks:

  • naujausios rudens drabužių kolekcijos ir Jūsų mylimi dizaineriai dizaineriai;
  • papuošalų ir aksesuarų kūrėjai;
  • mados namai, kurių prekės ženklai simbolizuoja aukščiausią kokybę ir stilių;
  • vaikų aprangos ir aksesuarų kūrėjai;
  • namų interjero detalių kūrėjai.

Pasitikime žiemą stilingai, drąsiai bei užtikrintai. Fashion Bazaar MADA – naujausios mados tendencijos, kokybė, aukšta stiliaus kartelė. Visa tai – Lietuvos kūrėjų ir menininkų nuopelnai. Tai mados garantas – Jūsų geriausias pasirinkimas.

No Comments

Post A Comment